«Твін Пікс»: тізери із Бобом та Лорою Палмер

Схоже, Девід Лінч і Showtime змовилися довести фанів до нервового виснаження

Отож, цього рази – аж два тізери за один день… і знову більше питань, аніж відповідей. Першим опубліковане відео під назвою «Body», де нічогісінько принципово нового не показали: ми бачимо вже знайоме тіло Лори Палмер і знайоме попередження – «It is happening again». Все правильно, це знову відбувається – Showtime мордує нас тізерами «Твін Піксу».

А от в наступному ролику з’являється хлопчина, заради якого все й затівалося – сам Боб, правда, з фіналу минулого сезона. Та за кілька секунд потому бачимо кадр тізера із літнім Кайлом Маклакленом. IndieWire вважає це доказом того, що Боб лишився в агенті Купері на довгі роки – або ж того, що в новому сезоні йтиметься про якусь петлю часу. В останнє не надто віримо, а от Боб, звісно, так і сидить у сердешному Дейлі. Кінець кінцем, куди б йому подітися?

Нагадаємо: «Твін Пікс» повернеться 21 травня, отож є привід очікувати, що прем’єра його перших епізодів відбудеться на Каннському фестивалі – так, наприклад, Паоло Соррентіно презентував «Молодого Папу» на Венеційському. Президент каналу Showtime Девід Невінс вже подивився усі серії, назвав їх «чистим героїном» і пообіцяв, що трейлерів ми не отримаємо – самі тізери. От в якій хронологічній послідовності мучив нас вражий Невінс:

Тізер з Анджело Бадаламенті та Лорою Палмер

«Твін Пікс»: оголошено дату прем’єри і подробиці нового сезону

Тізер зі спеціальним агентом Дейлом Купером

Новий тізер старого «Твін Піксу»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.