Нещодавні заклики бойкотувати церемонію нагородження таки змусили Академію кінематографічних мистецтв та наук до запровадження змін. На офіційному порталі Академії була опублікована, нехай це звучить заголосно, історична заява. До 2020 року в Академії має подвоїтись число «жінок та різноманітних членів». При цьому особливих змін зазнає не процедура набуття членства, а терміни його дії. Тепер членство триватиме десять років і буде поновлено, якщо протягом року член Академії візьме участь у створенні фільму. За умов трьох поновлень або у випадку номінації чи отримання нагороди Кіноакадемії членство стає довічним. Нові стандарти буде застосовано до дійсних академіків, що для деяких із них означатиме позбавлення права голосу.
Сподіваємось, тепер всі зосередяться на якості кінострічок-номінантів. Нагадаємо, що 18 січня американський режисер Спайк Лі заявив про намір бойкотувати «Оскар» через тотальну перевагу «білих номінантів». Його ідеологічно підтримала дружина Вілла Сміта Джада Пінкетт-Сміт, а згодом – і її чоловік.
Повний текст заяви можна прочитати тут
Замість “різноманітних членів” слід розуміти представників меншин, насамперед чорних, латиноамериканців, тобто осіб небілої раси – меншин. Вітаю з чудовим починанням. Давно пора.
Повністю погоджуємося, та цитата заяви вимагала саме цих слів, бо в оригіналі було використано формулювання «diverse members».
Дякую, всій нашій команді дуже приємно!
А мені здається, що чорношкіри актори і не тільки актори, занадто експлуатують поняття рассизму. Думаю так сталося і в данному випадку. По різних заявах дружини Смітта, які чув, ця особа дуже полюбляє привертати до себе увагами різними скандалами, щоб вирватись з тіні Смітта. А що до різних меншин, то я колись чув таку думку: В Америці найбільш незахищений це – білий, неодружений, гетересексуальний чоловік, середнього віку, без дітей та дружини.