Початок весни сигналізує зміни в організмі, якому потрібні ендорфіни. На допомогу приходять комедії. Вони розважають та відволікають від турбот у часи локдауну. Це той тип відпочинку під час весняних вихідних, який не потребує жодних рухів та підтримує самоізоляцію. Разом із національним онлайн-кінотеатром SWEET.TV зібрали п’ять комедій, що ілюструють буденні ситуації, додаючи їм легкості та іронії.
До речі, тільки на SWEET.TV фільми з нашої добірки можна подивитися в межах підписки без доплат. Фільми доступні українською з якісним дубляжем. Сервіс власним коштом створює унікальну україномовну доріжку в межах проєкту «Hollywood українською». Докладніше про нього ви можете дізнатися тут.
Смерть батьків Ітана спонукає його друзів щороку зустрічати Різдво разом із ним. Щоразу це веселий квест, який закінчується хорошими спогадами. Але хлопці подорослішали. В одного з’явилися батьківські обов’язки, іншого поглинула слава. Попри зайнятість, троє чоловіків збираються разом і планують потрапити в секретний клуб на Різдво.
Комедія із Сетом Роґеном – це окремий жанр в американській (та і світовій) попкультурі. Жодне кіно з бороданем не оминає жарти про «косяки» та «траву» різного рівня міцності. «Ніч перед похміллям» – ще один доказ його таланту перетворювати тривіальний гумор на знайомий досвід молоді. Але Сет Роґен старіє, його теми дорослішають, і разом із ними дорослішають його фільми.
Знайомство з батьками перед одруженням – це надзвичайний стрес, який обіграли в кіно різних жанрів. У 1977 році Девід Лінч лякав глядачів «живим» обідом на застіллі в батьків дівчини. Там подавали маленьких курчат, які стікали кров’ю. Але протагоніст «Голови-гумки» – не чемпіон у незграбних знайомствах із батьками. Бену Стіллеру довелося пережити подібне пекло двічі.
Формула сиквелу «Знайомства з батьками» тотожна до оригіналу. Молода пара показує одне одному, наскільки дивними можуть бути їхні мама з татом. У продовженні персонаж Стіллера знайомить героїв першого фільму зі своїми хіпі-предками й водночас соромиться їхньої присутності. Примирення, звісно, станеться, але шлях до нього буде непередбачуваним та захопливим.
Коли Фреду було 13, а Шарлоті 16, вона працювала його нянькою. Десятки років потому вона стала держсекретаркою США, а він – журналістом, якого звільнили з маленької газети. Вони зустрічаються на вечірці й упізнають одне одного. Шарлота симпатизує Фреду й запрошує його працювати спічрайтером до себе в команду. Щоби писати кращі промови, він шукає способи дізнатися більше подробиць про свою колишню няньку. І між ними зав’язується роман, який доводиться приховувати.
«Божевільна парочка» тримає баланс між зображенням сумної долі політиків, яким треба відповідати очікуванням своїх виборців, і зображенням пари, яка бореться за збереження стосунків попри суспільний осуд. На цьому й будується комедія Джонатана Левайна про те, як важливо бути собою, навіть на посаді держслужбовиці. Комедійний актор (Сет Роґен) та лауреатка «Оскара» (Шарліз Терон) виглядають на екрані гармонійно. Та ще переконливіше політика вплетена в комедійний сюжет завдяки сценаристам Дена Стерлінга («Південний парк», «Оіс») та Ліз Ханни («Секретне досьє» Стівена Спілберга).
Як і Сет Роґен, Адам Сендлер славиться особливим почуттям гумору в кіно. Від довершених «Співака на весіллі» та «50 перших побачень» актор поволі скочувався в ліниві комедії, які неначе знімалися в період відпустки його друзів. Часом він чергує їх із серйозною роботою у фільмах Пола Томаса Андерсона або братів Сафді, але однаково повертається до кривляння без комплексів. «Мій пацан» теж показує Сендлера інфантильним гульвісою. Щоправда, головна роль цього разу не в нього, а в Енді Семберга – ще одного талановитого коміка, який грає його сором’язливого сина.
Татко з’являється на порозі невчасно – напередодні в сина має відбутися весілля. Тому головним героям потрібно знайти порозуміння, щоби не зіпсувати свято. Жоден із них миритися не хоче, але й часу на пошуки спільних тем обмаль. У протистоянні двох героїв Енді Семберг перетягує всю увагу на себе та завойовує глядача щирістю. В умовах домінування в кадрі Адама Сендлера це неабиякий подвиг. І хоча «Мій пацан» швидко забудеться після перегляду, це приємний таймкілер для весняного вечора.
Містер Бін як персонаж скетч-комедії давно заслуговував на повний метр. Фільм міг би розкрити його з неочікуваної сторони, зберігши гумор незграбного британця. Так і трапилося у фільмі Мела Сміта, де містер Бін вирушає до Америки у відрядження. Там його приймають за офіційну особу й дають доступ до «Мони Лізи» Леонардо да Вінчі. Звідси й починається парад ідіотських помилок, які Біну треба виправляти.
З 18-мільйонним бюджетом стрічка зібрала у світі 251 мільйон. Приголомшливі касові збори дозволили зняти сиквел – менш успішний за оригінальний фільм, але кіно зробило свою справу. Містера Біна тепер впізнають всюди у світі. І нехай Аткінсон досі залишається заручником одного образу, це до біса вдалий образ, який люблять від 1990-х до сьогодні за неповторність та винятковість.
SWEET.TV — національний онлайн-кінотеатр, що відкриває доступ до телебачення та фільмів для всієї родини.
На платформі представлені 260+ телеканалів у HD та 4K, серед яких: національні, фільмові, преміальні, спортивні та інші. Якість картинки значно вища, ніж на кабельному чи супутниковому ТБ. Є можливість керувати ТВ-ефіром: пауза, перемотка і запис телепрограм до 7 діб.
Також абонентам доступна широка бібліотека фільмів, яку можна дивитися безкоштовно в тарифі: 10 000+ стрічок, прем’єри, а також українські та голлівудські ексклюзиви.
Абонент може активувати свою підписку одразу на 5 пристроях, серед яких телевізор, смартфон, комп’ютер, планшет та навіть Xbox, а додаток один із найбільш дружніх на українському ринку. Сервіс працює всюди, де є інтернет.
SWEET.TV — перший український онлайн-кінотеатр, що уклав прямі контракти з Disney, Paramount, Universal, Sony та ін. саме для території України, а не для СНД. Вони відкрили можливість власним коштом створювати ексклюзивний україномовний дубляж і озвучку для культових голлівудських фільмів, що раніше її не мали, в проєкті «Hollywood українською».
У 2020 році SWEET.TV отримав нагороду в номінації «Найкращий провайдер року» від 1+1 Media Distribution.