ПРОМО

У Києві відкриють перший парк віртуальної реальності VRTUALITY PARK

Відкриття відбудеться 13 квітня у ТРЦ Космополіт о 14:00

З популяризацією VR-досвіду серед прихильників відеоігор та кіно в Україні почали з’являтися різноманітні VR-клуби. Зрештою, світова поп-культура теж не стоїть осторонь. Новини про обмежений прокат VR-фільму Алехандро Гонсалеса Іньярріту у кількох музеях світу доволі міцно закріпили в уяві глядача швидкі кроки на зустріч технологіям. Режисер навіть отримав почесного «Оскара» за цей вклад. В Україні теж створюють свої VR-проекти, серед яких і «Наслідки VR: Євроймайдан» та «Вівчарі» Ігоря Стрембіцького. Тому кожне відкриття великого VR-майданчика радо вітається спільнотою кіно- та ігроманів.

У київському ТРЦ Космополіт відкриють перший парк віртуальної реальності. Творці VRTUALITY PARK обіцяють більше 50 ігор у своєму пакеті. Ігри діляться на три категорії:

  • Anvio VR – (Режими гри: FBVR (Full Body Virtual Reality), Co-op, 1-4 осіб), ігри з повним зануренням у віртуальну реальність для спільного проходження у командах до 4 осіб. На відміну від інших VR аркад у цьому атракціоні є додаткові датчики для того, щоб повністю відобразити тіло гравця у грі. Ігри проходять в арені 110м² без дротів та обмежень. Весь сеанс займає 45 хвилин.
  • Play VR – (Режими гри: PvP, Player vs Player, 1-8 осіб) всесвітньо відомий атракціон PlayVR також розташований на території VRtuality. Як і в більшості ігор є можливість грати один проти одного та на рахунок.
  • VR Симулятор з доповненою реальністю – (Режими гри: Solo, Duo, PvP) на заміну всім набридливим автоматам з монетами прийшли новітні автомати з доповненою реальністю, та ще й у VR. Можна спробувати швидкі пригоди на одного, або змагання для двох.

Парк розваг працюватиме з 10 ранку до 22:00. Відкриття відбудеться у ТРЦ Космополіт за адресою вул. Вадима Гетьмана, 6 о 14:00 у суботу 13 квітня.

Реєстрація на відкриття обов’язкова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: