Браян Кренстон та Аарон Пол обирають улюблені сцени з «Пуститися берега»

Обидві улюблені сцени акторів – в останньому сезоні

Минуло десять років від початку першого сезону та п’ять років з часу закінчення «Пуститися берега». Головні актори Браян Кренстон та Аарон Пол поділилися улюбленими сценами із серіалу з виданням EW.

Улюблена сцена Пола відбулася під час першого півріччя останнього сезону шоу. В епізоді «Похований» Джессі запрошують пообідати з Волтом і його дружиною Скайлер (Анна Ганн), і він намагається порушити незручну напруженість між персонажами за столом, сказавши приємні речі про зелену квасолю Скайлер. На жаль, Скайлер не готувала овочі, а замовила їх. Джессі реагує на виправлення: «О! Ну, добре робити покупки тому, що це – вибір».

«Я думаю, що ця сцена дійсно виділяється – Джесс ховається за склянку води, як ніби це його ковдра від небезпеки, – сказав Пол. – Він свого роду ховається за склянкою води, спостерігаючи, як цей шлюб просто розвалився перед його очима. Коли Скайлер каже: «Чи він також розповів вам про мої відносини?» – Я багато разів бачив цю сцену, і я сміюсь кожного разу, лише завдяки абсурду подій».

Улюблений епізод Кренстона здається неочевидним, але теж знаходиться в останньому сезоні. В епізоді «Пограбування потягу» Джессі та Волт відзначають успішне пограбування, коли Тодд (Джессі Племонс) витягає пістолет і вистрілює у маленького хлопця, який просто побачив, як чоловіки святкують злочин. Миттєвий перехід від місця свята до трагедії все ще переслідує Кренстона.

«Пограбування мало спрацювати правильно – і все пішло правильно! Це було фантастично! – сказав Кренстон про сцену. – Я пам’ятаю героїв, що святкують в ейфорії. І через мить невинне життя закінчується, коли з’являється ця дитина на мотоциклі.У той час як Джесі та Волт намагаються з’ясувати: «От лайно, що ми робимо?», Джессі Племонс просто піднімає пістолет та стріляє в нього. Це було вражаюче.

Джерело: EW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: