Фестиваль європейського кіно про сміливість, солідарність і свободу

Найкращі стрічки з фестивалів у Каннах, Берліні та Роттердамі

З 19 до 25 листопада у Києві та з 19 до 30 листопада у Львові, Одесі, Дніпрі та Маріуполі KyivMusicFilm організовує покази європейських хотів в рамках кінофестивалю «Невичерпні можливості: кінофестиваль від EUNIC».

У програму ввійшли дев’ять фільмів, які розкривають три найбільші цінності для будь-якого європейця: сміливість, солідарність і свободу. 

Більше деталей можна отримати на сайті. Квитки скоро з’являться у продажу.

Програма фестивалю:

Коли томати зустріли Ваґнера

реж. Маріанна Іконому

Синопсис: Чи відрізняються на смак помідори, які слухають Ваґнера? Ельяс, невеличке Грецьке село, переживає занепад. У найбільший розпал кризи, дві сестри вирішують розпочати власну справу й беруться вирощувати томати. Не без допомоги музики Ваґнера, що звучить на їхньому господарстві, їхні томати стрімко захопили полиці з органічними продуктами в усьому світі.

Піт

реж. Маґнус фон Горн

Синопсис: Трагікомедія Маґнуса фон Горна, що увійшла в програму Каннського кінофестивалю 2020 року, розповідає про проблеми сучасних блогерів. У картині режисер демонструє глядачеві зворотний бік інтернет-слави: сталкінг, психологічні проблеми, нерозуміння близьких, об’єктивацію й неймовірний розпач через відсутність реальної підтримки – все це завжди йде пліч-о-пліч із медійною славою.

У Сильвії Зайонц 600 000 фоловерів в Instagram. Її фітнес-тренінг Sweat (Піт) обожнюють не лише у рідній Польщі, а й у всьому світі. Проте, мотивуючи інших, вона й сама потребує мотивації. Піддавшися відчуттю, вона записує відео, в якому плаче та зізнається, що їй бракує кохання; воно відразу ж стає вірусним і згодом у Сильвії з’являється сталкер.

Святий Жорже

реж. Марку Мартінш

Синопсис: У 2011 році Португалія входить у «рік жорсткої економії» і рівень заборгованості населення стає критичним. У цей момент Хорхе, безробітний боксер, опиняється на межі втрати сина та дружини, які хочуть повернутися до Бразилії. Щоби цього не сталося, він стає на пропозицію агентства з питань стягнення боргів.

Зараз або ніколи

реж. Джим Ракете

Синопсис: «Зараз або ніколи» – фільм для ваших знайомих, які у фейсбуці постійно переймаються прогуляними уроками Ґрети Тунберг. І вона точно не самотня у цій боротьбі – за нею стоять сотні тисяч її однолітків, які вважають, що з сучасним світом щось не так, а заради кліматичного майбутнього можна кілька разів пропустити школу.

Нова Литва

реж. Кароліс Каупініс

Синопсис: 1938 рік. Поки молода Литовська держава відзначає 20 років незалежності, ситуація в Європі стає дедалі більш напруженою. Назріває чергова війна. Географ Феліксас Ґруодіс пропонує рішення – створити за кордоном «резервну Литву», куди в разі небезпеки зможуть переїхати жителі країни. Тепер він має заручитися підтримкою політиків, щоби втілити свій задум у життя. 

Звідки ти родом

реж. Бассам Тарік

Синопсис: Кар’єра репера Зеда нарешті пішла вгору. Напередодні довгоочікуваного туру він летить до Лондона, щоби побачитися зі своєю родиною. І, наче на зло, приступ хвороби ставить під загрозу всю подальшу кар’єру. Особиста історія про родину та самоідентифікацію, творчість та відповідальність, коли твоя музика перетворюється на голос цілої спільноти.

Знедолені

реж. Ладж Лі

Синопсис: Дурна слава про Монфермей живе ще з часів роману Віктора Гюго. Минуло понад 150 років, а місто досі залишається гетто, де живуть драгдилери, сутенери й ватажки вуличних банд. Монфермей перетворився на центр протестного руху, а режисер Ладж Лі пояснює, чому підлітки дедалі частіше відкладають у бік футбольний м’яч і беруться за коктейлі Молотова.

У сітях

реж. Віт Клусак, Барбора Халупова

Синопсис: Три дорослі акторки вдають із себе дванадцятирічних дівчат та реєструються в найпопулярніших соціальних мережах для експерименту, що відкриває тему сексуального насилля над дітьми. Цей фільм ще раз доводить – якщо діти використовують фейсбук та тік-ток для розваг, деякі дорослі перетворили їх на інструмент для їх розбещення.

Неможливий проєкт

реж. Єнс Мойрер

Синопсис: У 2008 році, коли аналогова фотографія стрімко втрачала актуальність, ексцентричний австрійський біолог наважився на авантюру в дусі двобою між Давидом та Голіафом: він вирішив урятувати останню у світі фабрику Polaroid.

0 0 голоси
Рейтинг статті

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим