Девід Фінчер зняв дев’ятихвилинну сцену «Мисливця за розумом» з 75 дубля

Режисер заборонив одному з акторів спілкуватися з будь-ким на зйомках

31 травня Девід Фінчер відвідав спеціальний захід від Netflix для участі в обговоренні першого сезону «Мисливця за розумом». Хоча зйомки серіалів – це довгий процес, схоже, що режисер може дозволити собі час на кілька десятків дублів.

Фінчер розповів, що сцена його задовольнила лише з 75 дубля: «Сцена з Геппі [Андерсоном] займала 11 сторінок. У нас було три камери поза кліткою, і ми знімали дев’ять з половиною хвилин. Тоді я входив з жовтою папкою, [заповненою] дрібними примітками зі словами «Гаразд, ви не можете викинути це. І це? Це важливо. Переконайтеся, що це важливо». І [продюсер] Джонатан погоджувався. Тоді ми зняли ще раз дев’ять хвилин, і він зробив все, що я просив. Я йду до [актора] Холта і проходжу з ним чотири сторінок приміток. І Геппі здивувався: «Що? Ми дійсно будемо робити це [щоразу]?»

Також Фінчер заборонив актору Кемерону Бріттону спілкуватися з будь-ким на знімальному майданчику, аби підтримати образ маньяка Еда Кемпера. Режисер вже давно прославився своїми жорсткими умовами зйомок. Наприклад, першу сцену із «Соціальної мережі», у якій Джессі Айзенберг та Руні Мара розмовляють у барі, перезнімали 99 разів.Перші враження про пілотну серію «Мисливця за розумом» читайте у нашому матеріалі.

Джерело: Indiewire

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: