Алекс Ґарленд не зацікавлений в сиквелі «Анігіляції»

Але режисер був приємно вражений відгуками про свій фільм

Стрічка Алекса Ґарленда «Анігіляція» – це екранізація першої книги з трилогії письменника Джеффа Вандермеєра. З нагоди виходу фільму на Blu-Ray режисер розповів, що він аж ніяк не зацікавлений у зйомках сиквела: «У мене нема жодних заперечень, щоб хтось зрежисував сиквел, але мене не цікавить сама його ідея».

«Коли справу зроблено, я йду далі, – розповів Ґарленд про свої методи створення фільмів. – Я негайно починаю рухатся далі, тому я навіть не маю думки про продовження «Анігіляції». Під час зйомок я дав зрозуміти всім, від студії до акторів, що не бачу стрічку частиною франшизи. Моя мета полягала в тому, щоб зробити цей фільм і зробити найкращу роботу, яку зможу. Я навіть не концептуалізував його, як початок трилогії. Коли ви не любите стейк, ви не приймаєте рішення не їсти стейк, просто не їсте стейк. Я просто не створюю продовжень».

Також режисер був приємно вражений теплим прийомом фільму від аудиторії: «Були рецензії, які я читав, де люди писали про природу самознищення і депресію та про види внутрішніх руйнувань, і для мене вони були дуже ефективними на багатьох рівнях. Мені сказали, що кіно не спрацює для всіх, і коли це сталося, я був справді здивований. Це було напрочуд приголомшливо та мило. Важко сприймати серйозно порівняння з Кубриком або Тарковським, але люди говорять про те, як фільм пов’язаний з дуже особистим аспектом їхнього життя або психологією, ось це було дуже потужним для мене». Наразі Алекс Ґарленд працює над серіалом для телеканалу FX «Devs».

Чому «Анігіляцію» порівнюють з творчістю Стенлі Кубрика та Андрія Тарковського, читайте у нашому матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: