Дженніфер Лоуренс зіграє у фільмі «Захоронення» Луки Гуаданьїно

Стрічка стане екранізацією роману Ханни Кент

Компанія TriStar Pictures викупила права на книгу «Burial Rites» Ханни Кент і знайшла акторку та режисера для проекту. Режисером екранізації став Лука Гуаданьїно, який цього року випустив «Назви мене своїм ім’ям». Головну роль виконає Дженніфер Лоуренс. Вона знялася в останньому фільмі Даррена Аронофскі «Мати!».

Драма Луки Гуаданьїно заснована на однойменному романі, який вийшов у 2013 році. У центрі сюжету Агнес Магнудзоттір (Лоуренс), остання жінка, яку публічно стратили в Ісландії 1830 року. Агнес була засуджена до смертної кари за вбивство двох чоловіків та підпал їхніх будинків. Агнес чекає на смертний вирок перед вищим судом.

Президент TriStar Ханна Мінгелла прокоментувала у своїй заяві рішення про призначення режисера: «Лука – рідкісний талант. Його фільми захоплюють відчуттям місця, нерозривно пов’язані з емоційним станом складних персонажів, яких він створює. Я не можу уявити більш захопливого партнерства, ніж Лука та Дженніфер, що працюють разом, аби втілити гарну і трагічну історію Агнес».

Точної дати виходу «Захоронення» Луки Гуаданьїно ще нема. Його наступні проекти  – це ремейк класичного фільму жахів «Суспірія» та «Ріо», трилер з Бенедиктом Камбербетчем та Джейком Джилленголом.

Джерело: Variety

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: