Новини тижня: возз’єднання Білла Мюррея з Копполою та Джаред Лето в ролі Енді Воргола

А також Роберт Паттінсон в ролі священника у найважливіших новинах кіно за 8–16 серпня

Армі Гаммер та Лілі Джеймс у екранізації роману «Ребека» на Netflix

З’явилися перші кадри фільму «Ребека» британського режисера та продюсера Бена Вітлі («Перестрілка», «Висотка»). Сюжет картини ґрунтується на однойменному романі англійської письменниці Дафни дю Мор’є. «Ребеку» екранізують не вперше – Альфред Гічкок за мотивами тексту зняв культовий трилер вісімдесят років тому.

У центрі сюжету – історія вдівця Максима де Вінтера (Армі Гаммер) та його молодої дружини (Лілі Джеймс). Одразу після одруження вони переїжджають до маєтку чоловіка, де дівчину починає переслідувати минуле першої дружини Максима, витонченої Ребеки. Про померлу жінку не дає забути зловісна економка місіс Данверс (Крістін Скотт Томас).

Прем’єру таємничого психологічного трилера Netflix планує 21 жовтня.

«Дюна» Дені Вільнева може стати новим «Володарем перснів»

Нещодавно артдиректор фільму «Дюна» Том Браун дав інтерв’ю, де поділився очікуваннями від нового фільму. Він звернув увагу на деталізацію та реалістичність картини. Наприклад, Браун зазначив, що космічні кораблі у фільмі виглядають так, наче вони справді можуть літати.

Також артдиректор прокоментував амбіції режисера щодо «Дюни». Він каже, що Вільнев створює оригінальну версію цієї історії. «Щиро кажучи, не думаю, що це можна перевершити», – каже Браун. Окрім цього, він висловив надію, що за успіхом «Дюна» зможе зрівнятися з «Володарем перснів».

Раніше оператор фільму Ґреґ Фрейзер сказав, що попри розділення оригінальної історії на два фільми, перша частина буде повноцінною та завершеною.

«Дюна» – фантастичний роман американського письменника Френка Герберта, який раніше декілька разів екранізувався, зокрема Девідом Лінчем. Головні ролі в новому фільми виконають Тімоті Шалеме, Ребека Фергюсон, Стеллан Скашгорд, Хав’єр Бардем та інші.

DC готують велику онлайн-конференцію

У Twitter-акаунті компанії з’явилося відео, де представлені імена учасників майбутньої конференції FanDome. Вона відбудеться 22 серпня та триватиме 24 години. Як кажуть DC, віртуальна зустріч об’єднає численних героїв кіновсесвіту для того, щоби «відсвяткувати минуле, теперішнє й майбутнє компанії». Очікується, що на цьому заході оприлюднять новини про деякі майбутні фільми студії.

Анонсована участь Джеймса Ґанна, Ідріса Ельби, Марго Роббі, тому можна очікувати новини про «Загін самогубців 2». Також будуть присутні Двейн Джонсон (можливі новини про фільм «Чорний Адам»), режисер «Бетмену» Метт Рівз і виконавець головної ролі у фільмі Роберт Паттінсон та Зак Снайдер (який, імовірно, розповість подробиці нової «Ліги Справедливості»).

Джаред Лето зіграє легендарного американського художника Енді Воргола

У своєму Instagram актор підтвердив, що виконає роль художника в майбутньому фільмі. Біографічна картина буде називатися «Воргол» та розповість про життя і кар’єру митця.

Енді Воргол зробив великий внесок у світ мистецтва, створивши легендарні роботи в стилі попарт: «Банки із супом Кемпбел», «Диптих Мерилін», «Потрійний Елвіс» та інші. Воргол пережив замах на вбивство в 1968, який вчинила письменниця Валері Соланас. Помер художник у 1987 році у віці 58 років.

Сюжет нового фільму ґрунтується на біографії Воргола, яку написав Віктор Бокріс. Сценаристом буде Теренс Вінтер, оскарівський номінант за адаптований сценарій до фільму «Вовк з Уолл-стріт».

Проморолик 11-го Одеського кінофестивалю «Впусти кіно додому»

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч уперше відбудеться онлайн. До цієї події організатори представили проморолик, який зрежисував Ахтем Сеітаблаєв. Головні ролі в ньому зіграли програмний директор фестивалю Антельм Відо та програмерка Льоля Гольдштейн.

Новий формат кіноперегляду змусив команду повністю змінити промокампанію та переосмислити фестиваль: «Цього року 11-й ОМКФ відбуватиметься онлайн, тому ми захотіли адресно звернутися до нашого глядача через головних героїв. Через екран вони щиро та дуже тепло доносять наш головний меседж цього року – впустити кіно додому», – каже генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич.

Режисер ролику зазначає, що головна мета – зробити відео атмосферним, адресним та інформативним: «Для мене головним завданням було зробити так, щоби герої не викликали жалю. Адже важливо розуміти, що ні українське кіно, ні українські кінофестивалі не повинно бути шкода», – коментує Сеітаблаєв.

Ідею проморолику ОМКФ розробили разом із креативною агенцією BBDO Ukraine, із якою раніше представили нову айдентику фестивалю.

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн із 25 вересня до 3 жовтня.

Польща висунула на «Оскар» фільм про українського іммігранта

Польща першою висунула кандидата на майбутню премію «Оскар» 2021 року. Боротися за нагороду в категорії «Найкращий міжнародний художній фільм» буде стрічка «Більше ніколи не сніжитиме» (Never Gonna Snow Again) режисерки Малгожати Шумовської. Раніше її фільм «Обличчя» одержав «Срібного ведмедя» на 68-му Берлінале.

Новий фільм розповість історію українського мігранта (Алек Утгофф), який працює масажистом у Польщі. Він стає кимось на кшталт «гуру» в закритому містечку, де проживають його клієнти.

Прем’єра фільму відбудеться цього вересня на Венеційському кінофестивалі.

Вийшов трейлер документального кіно про Робіна Вільямса

За шість років після самогубства відомого актора представлено трейлер документального фільму про останні дні його життя. Дружина коміка Сьюзен Шнайдер Вільямс розповідає про страждання, які пережив її чоловік. Уже після смерті виявилося, що він хворів на рідкісну хворобу – деменцією з тільцями Леві. За життя актор страждав на тривожність, параною та безсоння. Робін Вільямс помер у 2014-му у віці 63 років.

Фільм має назву «Бажання Робіна» (Robin’s Wish). Режисер картини – Тайлор Норвуд. Прем’єра запланована на 1 вересня.

Рой Андерссон одержить відзнаку на 11-му ОМКФ

Одеський міжнародний кінофестиваль цього року проведе ретроспективу робіт Роя Андерссона. Для перегляду будуть представлені дебютна робота режисера «Шведська історія кохання», перший фільм із «трилогії буття» – «Пісні з другого поверху» та нова стрічка «Про нескінченність».

Також Рой Андерссон одержить почесного Золотого Дюка за внесок у кіномистецтво. Нагородять шведського режисера під час 11-му ОМКФ, який цьогоріч відбудеться онлайн. Окрім цього глядачі зможуть поставити запитання учаснику міжнародних кінофестивалів, на які він відповість в онлайн-форматі.

Мартін Скорсезе уклав угоду з Apple TV+

Мартіну Скорсезе вже не звикати до роботи зі стрімінговими сервісами, які займають дедалі більшу частину кіноринку – минулого року він випустив «Ірландця» на Netflix. Наразі ж компанія Sikelia Productions, якою керує режисер, уклала довгострокову угоду з технологічним гігантом Apple. Договір передбачає, що фільми режисера спочатку з’являтимуться в кінотеатрах, а потім будуть доступні онлайн на стрімінговій платформі Apple TV+.

Зазначається, що перший фільм, який вийде в копродукції із Apple – це екранізація нон-фікшену «Вбивці квіткової повні» Девіда Ґренна про таємничі вбивства в окрузі Осадж, штат Оклахома. Головні ролі зіграють Леонардо Ді Капріо та Роберт Де Ніро.

Венеційський кінофестиваль доповнив програму

Венеційський кінофестиваль, що пройде у вересні цього року в класичному форматі, оголосив про поповнення програми. Довершуватимуть позаконкурсну секцію короткометражка Луки Гуаданьїно та фільм про бійню в американській школі.

Документальний короткий метр «Квіти, Квіти, Квіти!» (Fiori, Fiori, Fiori!) Лука Гуаданьїно зняв під час карантину. Він приїздить до Сицилії та навідується до друзів дитинства, щоби поговорити з ними про досвід перебування в ізоляції.

Також у Венеції відбудеться прем’єра фільму «Біжи, ховайся, бийся» (Run Hide Fight – класичні поради за нападу) американського режисера Кайла Ранкіна. У стрічці розповідається історія 17-річної школярки, яка переживає смерть матері, але останні тижні в старших класах затьмарюються ще однією трагедією – озброєним нападом на школу. З повною програмою можна ознайомитись тут.

Лулу Ван може зняти ремейк фільму Хірокадзу Корееди

Режисерка «Прощання» Лулу Ван може зняти англомовний римейк драми «Який батько, такий син» (Like Father, Like Son) японського режисера Хірокадзу Корееди. Створювати фільм буде кінокомпанія Focus Features. Виробництво на ранньому етапі, тому наразі бракує будь-яких подробиць щодо майбутнього фільму.

Оригінальна картина Хірокаджу Корееди розповідає про батьків, які дізнаються, що відразу після народження їхнього сина поміняли з іншим хлопчиком. Фільм одержав Приз журі Каннського кінофестивалю.

Елізабет Мосс зіграє в екранізації трилера Вірджинії Фейто

Фільм буде ґрунтуватися на ще неопублікованому романі про заможну сім’ю з Мангеттену. За сюжетом, героїня дізнається, що стала прототипом персонажки популярного роману, який написав її чоловік. Оскільки книга з’явиться на полицях лише в серпні 2021, дата прем’єри фільму залишається невідомо.

Netflix показали трейлер психологічного трилера з Робертом Паттінсоном

«Диявол назавжди» (The Devil All The Time) розповість історію про жителів невеликого району Нокместиф, штат Огайо. За сюжетом, у післявоєнному містечку молодому Арвіну Расселу (Том Голланд) доводиться протистояти ворогам, які загрожують його сім’ї. Проти нього виступають гріховний проповідник (Роберт Паттінсон), корумпований шериф (Себастіан Стен) та нечиста парочка (Райлі Кіо і Джейсон Кларк). Також у фільмі зіграє Білл Скашгорд.

Режисером картини буде Антоніо Кампос. Сценарій засновано на однойменному романі Дональда Рея Поллока про події між Другою світовою та початком В’єтнамської війни. Прем’єра запланована на 16 вересня.

Перші кадри з нового фільму Софії Копполи

За 17 років після прем’єри «Труднощів перекладу» – першої спільної роботи Білла Мюррея та Софії Копполи, вони знову працювали разом. Новий фільм, що називається «Із льодом» (On the Rocks), випустять у кінотеатрах, а потім – на стрімінговій платформі Apple TV+. 

Білл Мюррей зіграє Фелікса, заможного батька, який разом із донькою (Рашида Джонс) розслідує зраду її чоловіка (Марлон Веянс).

Робер Оссейн отримає почесну нагороду на «Молодості»

На 49-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» французький актор, режисер, продюсер та письменник Робер Оссейн візьме нагороду «Золотий Скіфський олень» за внесок у світове кіномистецтво. Робер Оссейн найбільш відомий участю у серії фільмів Бернар Бордері про Анжеліку, де зіграв Жоффрея де Пейрака.

Нагороду коментує художній керівник КМКФ «Молодість» Андрій Халпахчі: «Починаючи 1990-х років, «Молодість» має чудову традицію нагороджувати митців світового кіномистецтва. Нам приємно, що ім’я Робера Оссейна пов’язане з Києвом, його мати Анна Міневська зростала та навчалася в Києві».

Фестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» оголосив переможців

Цьогоріч кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23» проходив онлайн з 12-16 серпня.

5 1 голос
Рейтинг статті

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим