Дивіться: Пітер Джексон розфарбував хроніку Першої світової війни

Близько 100 годин матеріалу в кольорі та 3D

Після спроби перенести «Гоббіта» на великі екрани Пітер Джексон знайшов для себе новий проект: документальний фільм «Вони не мають постаріти», який є нічим іншим, як хроніками Першої світової війни. Для створення стрічки Джексон відновив та колоризував близько 100 годин матеріалу з Імперського воєнного музею.

«Перша світова війна, добре це чи погано, визначається в уяві людей завдяки фільму, який завжди використовується у всіх документалках, і з очевидних причин має надзвичайно жахливий вигляд, – каже Джексон. – Були технічні обмеження, а також час у сто років. Я думаю, що найкращий подарунок, як і цей фільм – це відтворення плівки».

Щоб максимально точно відтворити колір, Пітер Джексон вивчав фотографії натовпу в інтернеті та використовував колекції уніформи Першої світової як орієнтир. Закадрова розповідь у фільмі створена завдяки справжнім ветеранам. Джексон проаналізував записи з 1964 року зі 120 людьми, які воювали у Першій світовій війні. Зі 100 годин матеріалу режисер використав у своєму фільмі лише 90 хвилин і збирається залучити 3D технології для релізу фільму у прокаті.

Прем’єра «Вони не мають постаріти» відбудеться 16 жовтня на Лондонському міжнародному кінофестивалі.

https://www.youtube.com/watch?v=f9r-f2Ss0m8

Джерело: indiewire

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: