Фестиваль «Молодість» оголосив програму

Покажуть близько 200 фільмів

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» представив програму ювілейного 50-го кіноогляду. До неї увійде до 200 фільмів. Фестиваль відбудеться у гібридному форматі з 29 травня до 6 червня 2021 року.

Також оголосили ведучих церемонії відкриття і нагородження – це Ірма Вітовська, а також ведучі каналу 1+1 Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, і Тарас Цимбалюк. Партнером кінофестивалю «Молодість» стала Асоціація кіноіндустрії України — вперше за історію фестивалю Асоціація підтримає Міжнародний конкурс короткометражних фільмів і подарує його переможцю грошову винагороду в розмірі 2000 доларів.

Офіційні відеоролики 50 кінофестивалю «Молодість» розробив продакшн Radioaktive Film спільно з Fedoriv Agency. Слоган цьогорічного кіноогляду: «В роздумах над вічним не пропусти “Молодість”».

Повна програма фестивалю

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС

Студентський конкурс

  • Вода / Water, Сантьяґо Зерменьо / Santiago Zermeño, Мексика / México, 2020, 14’00”
  • У проявці / Still Processing, Софі Ромварі / Sophy Romvari, Канада / Canada, 2020, 17’00”
  • Багаття / The Bonfire, Карлос Саїз / Carlos Saiz, Іспанія / Spain, 2020, 19’00”
  • Духи та скелі: Азорський міф / Spirits and Rocks: an Azorean Myth, Айлін Ґьокмен / Aylin Gökmen, Швейцарія, Португалія, Бельгія, Угорщина / Switzerland, Portugal, Belgium, Hungary, 2020, 13’30”
  • Я хочу повернутись, повернутись, повернутись / I Want to Return Return Return, Ельза Розенґрен / Elsa Rosengren, Німеччина / Germany, 2020, 30’00”
  • Філіпіньяна / Filipiñana, Рафаель Мануель / Rafael Manuel, Сполучене Королівство, Філіппіни / UK, Philippines, 2020, 23’58”
  • Рік у вигнанні / A Year in Exile, Малаз Уста / Malaz Usta, Туреччина / Turkey, 2020, 18’55”
  • Яскравий сон / A Lucid Dream, Лі Ю / Li Yue, Китай / China, 29’56”
  • Я і моя товста дупа / My Fat Arse and I, Єлизавета Письмак / Yelyzaveta Pysmak, Польща / Poland, 2020, 10’06”
  • Насолода вбивати комах / The Pleasure of Killing Bugs, Леонардо Мартінеллі / Leonardo Martinelli, Бразилія / Brazil, 2021, 10’00”

Короткометражний конкурс

  • Давид / David, Зак Вудс / Zach Woods, США / USA, 2020, 11’40”
  • Феллінетта / La Fellinette, Франческа Фаббрі Фелліні / Francesca Fabbri Fellini, Італія / Italy, 2020, 12’51”

Повнометражний конкурс

  • Стаючи Моною / Becoming Mona, Сабіне Люббе Баккер, Нільс ван Куворден / Sabine Lubbe Bakker, Niels van Koevorden, Нідерланди / Netherlands, 2020, 100’
  • Абу Омар / Abu Omar, Рой Кріспел / Roy Krispel, Ізраїль, Франція / Israel, France, 2020, 113’
  • Після любові / After Love, Алім Хан / Aleem Khan, UK / Сполучене Королівство, 2020, 89’
  • Карнавал / Сarnival, Хуан Пабло Фелікс / Juan Pablo Félix, Аргентина, Бразилія, Чилі, Мексика, Болівія, Норвегія / Argentina, Brazil, Chile, Mexico, Bolivia, Norway, 2020, 95’
  • Луззу / Luzzu, Алекс Каміллері / Alex Camilleri, Мальта / Malta, 2021, 94’
  • Залишок / Residue, Мераві Ґеріма / Merawi Gerima, США / USA, 2020, 90’
  • Шалено живі / Madly in Life, Рафаель Бальбоні, Ен Сірот / Raphaël Balboni, Ann Sirot, Бельгія / Belgium, 2020, 87’
  • Я працюю на цвинтарі / I work at the Cemetery, Олексій Тараненко / Oleksii Taranenko, Україна / Ukraine, 2021, 100’
  • Модель Олімпія / Model Olimpia, Фредерік Гамбалек / Frédéric Hambalek, Німеччина / Germany, 2020, 89’

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

Короткометражні фільми

  • 20-11-7.mp4, Аліна Панасенко / Alina Panasenko, Ukraine / Україна, 2020, 6’05”
  • Одні / The Lonely Ones, Валентина Черкашина / Valentyna Cherkashyna, Ukraine / Україна, 2021, 15’10” 
  • Останній день юності / The Last Day Of Youth, Антон Чистяков, Роман Краснощок / Anton Chystiakov, Roman Krasnoschok, 2021, 39’57” 
  • Фаза / Phase, Микола Засеєв / Mykola Zaseev, Ukraine / Україна, 2021, 20’00”
  • Слава / Glory to Mstyslav, Марина Нікольчева, Максим Васянович / Maryna Nikolcheva, Maksym Vasyanovych, Ukraine / Україна, 2020, 27’37” 
  • Power&Truth, Роман Бордун / Roman Bordun, Ukraine / Україна, 2020, 5’53”
  • Територія пустих вікон / Territory of Empty Windows, Зоя Лактіонова / Zoya Laktionova, Ukraine / Україна, 2020, 10’09” 
  • Чотири розмови / Four Talks, Назар Онуфрів / Nazar Onufriv, Ukraine / Україна, 2020, 6’28”
  • Абітурієнт / Applicant, Нікіта Ігнатков / Nikita Ihnatkov, Ukraine / Україна, 2021, 9’25”
  • Нетерпимість / Intolerance, Станіслав Битюцький / Stanislav Bytiutskyi, Ukraine / Україна, 2020, 17’14” 
  • Rich Bitch, Маргарита Лукіч / Margaryta Lukich, Ukraine / Україна, 2021, 23’48”
  • Deep Water, Анна Дудко / Anna Dudko, Ukraine / Україна, 2021, 6’00” 
  • Велотренажер / Velo, Олексій Овчаренко / Oleksii Ovcharenko, Ukraine / Україна, 2021, 17’55”
  • Паперушка / Paperushka, Лілія Остапович / Liliia Ostapovych, Ukraine / Україна, 2021, 18’40”
  • Кімната Батіка / Batik’s Room, Марія Халпахчі / Maria Khalpakhchi, Ukraine / Україна, 2020, 20’00” 
  • Обійми мене / Hold Me, Катя Царік / Katya Tsarik, Ukraine / Україна, 2021, 23’39” 2

Документальний конкурс

  • І я там був / And I Was There, Еран Паз / Eran Paz, Ізраїль / Israel, 2020, 65’
  • Інший берег річки / The Other Side of the River, Антонія Кіліан / Antonia Kilian, Німеччина, Сирія / Germany, Syria, 2021, 90’ 
  • Портрет про пошуки щастя / A Portrait on the Search of Happiness, Бенджамін Рост / Benjamin Rost, Німеччина, ПАР / Germany, South Africa, 2020, 73’ 
  • Діда / Dida, Нікола Іліч, Коріна Швінґрубер Іліч / Nikola Ilić, Corina Schwingruber Ilić, Швейцарія / Switzerland, 2021, 78’ 
  • Гарячі новини / Writing with Fire, Сушміт Ґош, Рінту Томас / Sushmit Ghosh, Rintu Thomas, Індія / India, 2021, 92’ 
  • Метаморфоза птахів / The Metamorphosis of Birds, Катаріна Вашконселуш / Catarina Vasconcelos, Португалія / Portugal, 2020, 111’ 
  • Родина Росселіні / The Rossellinis, Алессандро Росселліні / Alessandro Rossellini, Італія / Italy, 2020, 90’ 
  • Земля Івана / Ivan’s Land, Андрій Лисецький / Andrii Lysetskyi, Україна / Ukraine, 2020, 70’

Сонячний зайчик

  • Авіва / Aviva, Боаз Якін / Boaz Yakin, США, Франція / USA, France, 2020, 116’
  • Драмарама / Dramarama, Джонатан Висоцкі / Jonathan Wysocki, США / USA, 2020, 91’
  • Хлопець знайомиться з хлопцем / Boy Meets Boy, Даніель Санчес Лопес / Daniel Sanchez Lopez, Німеччина / Germany, 2021, 75’ 
  • Блаженство / Bliss, Генріка Куль / Henrika Kull, Німеччина / Germany, 2021, 90’
  • Двоє / Two, Аштар Елькаям / Astar Elkayam, Ізраїль / Israel, 2021, 60’ 
  • Валентіна / Valentina, Кассіо Перейра дос Сантос / Cássio Pereira dos Santos, Бразилія / Brazil, 2020, 75’ 
  • Дівчина і павук / The Girl and the Spider, Рамон Цюрхер, Сільван Цюрхер / Ramon Zürcher, Silvan Zürcher, Німеччина / Germany, 2021, 99’

Teen Screen 

  • Літні бунтарі / Summer Rebels, Мартіна Сакова / Martina Saková, Словаччина, Німеччина / Slovakia, Germany, 2020, 92′ 
  • Пепперкорни і Таємниця морських глибин / The Peppercorns and the Secret of the Deep Sea, Крістіан Тееде / Christian Theede, Німеччина / Germany, 2020, 90’ 
  • З дня на день / Any Day Now, Гамі Рамезан / Hamy Ramezan, Фінляндія / Finland, 2020, 81′
  • Скляний хлопчик / Glassboy, Самуеле Россі / Samuele Rossi, Італія, Австрія, Швейцарія / Italy, Austria, Switzerland, 2020, 90′ 
  • Пригоди родини Фокс / Family Fox On Expedition, Боб Вілберс / Bob Wilbers, Нідерланди / Netherlands, 2020, 72′ 
  • Сестри: Літо, коли ми відкрили свої суперсили / Sisters: The Summer We Found Our Superpowers, Сільє Саломонсен, Аріль Остін Оммундсен / Silje Salomonsen, Arild Østin Ommundsen, Норвегія / Norway, 2020, 77′ 

ПОЗАКОНКУРСНА ПРОГРАМА

Фільм-відкриття

  • Вавилон ХХ / Babylon XX, Іван Миколайчук / Ivan Mykolaychuk, УРСР / Ukrainian SSR, 1980, 100’ 

Фестиваль фестивалів

  • Вальхен назавжди / Walchensee Forever, Жанна Джі Вандерс / Janna Ji Wonders, Німеччина / Germany, 2020, 110′ 
  • Ніч королів / Night of the Kings, Філіп Лакот / Philippe Lacôte, Франція, Кот-д’Івуар, Канада, Сенегал / France, Côte d’Ivoire, Canada, Senegal, 2020, 93’ 
  • Пес, який не мовчить / The Dog Who Wouldn’t Be Quiet, Ана Катц / Ana Katz, Аргентина / Argentina, 2021, 73’ 
  • Камо грядеши, Аїда? / Quo Vadis Aida?, Ясміла Збаніч / Jasmila Zbanic, Боснія і Герцеговина, Австрія, Румунія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Франція, Норвегія, Туреччина / Bosnia and Herzegovina, Austria, Romania, Netherlands, Germany, Poland, France, Norway, Turkey, 2020, 101’
  • Слухай / Listen, Ана Роша / Ana Rocha, Португалія, Сполучене Королівство / Portugal, UK, 2020, 73’
  • Природне світло / Natural Light, Денеш Надь / Dénes Nagy, Угорщина, Латвія, Франція, Німеччина / Hungary, Latvia, France, Germany, 2021, 103’ 
  • Акаса, мій дім / Acasa, My Home, Раду Чорнічук / Radu Ciorniciuc, Румунія, Німеччина / Romania, Germany, 2020, 86’ 
  • Моя маленька сестричка / My Little Sister, Стефанія Чуат, Вероніка Реймонд / Stéphanie Chuat, Véronique Reymond, Швейцарія / Switzerland, 2020, 100’ 

Скандинавська панорама 

  • Аальто / Aalto, Вірпі Суутарі / Virpi Suutari, Фінляндія / Finland, 2020, 103’
  • Психоз у Стокгольмі / Psychosis in Stockholm, Марія Бек / Maria Bäck, Швеція / Sweden, 2020, 101’ 
  • 7 років Лукаса Ґрема / 7 years of Lukas Graham, Рене Саша Йоганнсен / René Sascha Johannsen, Данія / Denmark, 2020, 78’ 
  • Село на задньому дворі / Backyard Village, Мартейн Торссон / Marteinn Thorsson, Ісландія / Iceland, 2021, 92’ 

Опівнічний сеанс

  • Морґана / Morgana, Джозі Гесс, Ізабель Пеппард / Josie Hess, Isabel Peppard, Австралія / Australia, 2019, 71’ 
  • Селюки / Mother Schmuckers, Арпо Ґіт, Ленні Ґіт / Harpo Guit, Lenny Guit, Франція / France, 2021, 70’ 
  • Зола / Zola, Дженікса Браво / Janicza Bravo, США / USA, 2020, 90’ 
  • Червоний сеанс / Red Screening, Максиміліано Контенті / Maximiliano Contenti, Уруґвай / Uruguay, 2020, 88’ 

FORMA 

  • Кровопивці: Марксистська вампірська комедія / Bloodsuckers – A Marxist Vampire Comedy, Джуліан Редлмаєр / Julian Radlmaier, Німеччина / Germany, 2021, 125’ 
  • Соціальна гігієна / Social Hygiene, Дені Коте / Denis Cote, Канада / Canada, 2021, 75’
  • Що ми бачимо, коли дивимось у небо? / What Do We See When We Look at the Sky?, Александре Коберідзе / Aleksandre Koberidze, Німеччина / Germany, 2021, 150’
  • Річка біжить, повертає, змиває, заміщує / A River Runs, Turns, Erases, Replaces, Чжу Шенцзе / Shengze Zhu, США, Китай / USA, China, 2021, 87’ 

Emerging artists 

  • 50: 50th anniversary Біллі Еліот / Billy Elliot, Стівен Долдрі / Stephen Daldry, США / USA, 2000, 110’
  • Хлопці не плачуть / Boys Don’t Cry, Кімберлі Пірс / Kimberly Peirce, США / USA, 1999, 118’

Молодість. Знову до школи

Єрусалимська школа кіно й телебачення імені Сема Шпіґеля

  • Силует косичок / The Silhouette of Braids, Ротем Діманд / Rotem Dimand, Ізраїль / Israel, 2019, 16’ 
  • Другорядна роль / Supporting Role, Нір Ґілат / Nir Guilat, Ізраїль / Israel, 2018, 11’
  • Пізній каддіш / Late Kaddish, Рой Алон / Roy Alon, Ізраїль / Israel, 2019, 14’
  • Якби ви тільки знали / If You Only Knew, Ейнат Ґолан / Einat Gaulan, Ізраїль / Israel, 14′
  • М’яка трава / Soft Grass, Шаді Хабіб Аллах / Shadi Habib Allah, Ізраїль / Israel, 2020, 15′
  • Батьківська соната / Father’s Sonata, Тамір Файнґольд / Tamir Faingold, Ізраїль / Israel, 2019, 15’ 

Варшавська кіношкола

  • Сукня / The Dress, Тадеуш Лисяк / Tadeusz Łysiak, Польща / Poland, 2020, 29’59”
  • Маша / Masha, Кшиштоф Ходоровскі / Krzysztof Chodorowski, Польща / Poland, 2020, 12’37”
  • Чорт забирай, це біологія / Fuck, it’s Biology, Вероніка Андерссон / Veronica Andersson, Польща / Poland, 2019, 30’00” 

Століття

  • Одного разу на Дикому Заході / Once Upon A Time In The West, Серджо Леоне / Sergio Leone, США / USA, 1968, 165’ 
  • Давай займемося коханням / Let’s Make Love, Джордж К’юкор / George Cukor, США / USA, 1960, 119’ 
  • Смерть у Венеції / Death in Venice, Лукіно Вісконті / Luchino Visconti, США / USA, 1971, 130’
  • Імітація життя / Imitation of Life, Даґлас Сірк / Douglas Sirk, США / USA, 1959, 125’ 
  • Кімната нагорі /Room at the Top, Джек Клейтон / Jack Clayton Сполучене Королівство / UK, 1959, 115’ 
  • Серенада / Serenade, Ентоні Манн / Anthony Mann, США / USA, 1956, 121’

Спеціальні події

  • Відвага / Courage, Аляксєй Палуян / Aliaksei Paluyan, Німеччина, Білорусь / Germany, Belarus, 2021, 90’ 
  • Куленепробивний / Bulletproof, Тод Чендлер / Todd Chandler, США / USA, 2021, 84’
  • Ким ми були / Who We Were, Марк Баудер / Marc Bauder, Німеччина / Germany, 2021, 114’ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: