Стівен Спілберг хоче екранізувати «Талісман» Стівена Кінга

Це буде перша співпраця режисера з письменником

Стівен Спілберг та Стівен Кінг поговорили з Entertaiment Weekly про втрачені можливості співпраці. Режисер сказав, що у найближчому майбутньому все ж таки може статися їхня найплідніша колаборація.

Студія Universal купила для Спілберга права на книгу «Талісман» за два роки до її виходу. Стівен Кінг написав «Талісман» у співпраці з Пітером Страубом у 1984 році. «Я сподіваюся зняти цей фільм у найближчі пару років. Я не беру участь у проекті як режисер. Просто кажу, що я хотів побачити цей фільм у кінотеатрах останні 35 років», – сказав Спілберг в інтерв’ю.

Зйомки майже розпочалися, коли режисер намагався екранізувати книгу в якості шестигодинного міні-серіалу для телеканалу TNT. «У той час це було занадто для криваво ТNT, – говорить він. – Тоді я відклав екранізацію і вирішив спробувати ще раз зробити з книги художній фільм».

Нагадаємо, у фільмі «Першому гравцю приготуватися» Стівен Спілберг зробив невеличкі оммажі на автомобіль-убивцю з «Крістіни» та «Сяйво» Кубрика, які були екранізаціями однойменних романів Стівена Кінга.

Джерело: EW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: