Теренс Малік покаже зовсім інше «Дерево життя»

Реліз на відео відбудеться 11 вересня

Кінокомпанія Criterion Collection збирається випустити нову режисерську версію «Дерева життя» на DVD та Blu Ray. Релізом займається кінореставратор Лі Кляйн. За його словами нас чекає не просто довший хронометраж кінотеатральної версії. Терренс Малік хоче показати новий фільм.

«На відміну від «Нового Світу» (версія «Дерева життя» прем’єра якого відбулася у 2011 році у Каннах) це була остаточна версія фільму, який він хотів зробити, – сказав Кляйн. – Що цікаво, розмовляючи з Террі про нову версію, я думаю, він все ще не хоче, щоб люди думали, мовляв це краща версія. Це ще одна версія». Історія почалася кілька років назад на Каннському ринку, коли Терренс Малік сказав, що хотів би зробити особливу версію свого фільму для релізу на DVD та Blu Ray. Criterion зацікавилися цією ідеєю. Ба більше, у Маліка було стільки нереалізованого матеріалу, що вистачило би на окремий фільм, що він, зрештою, і зробив.

Раніше Criterion не займалася подібними експериментами. Режисер хотів використати технологію Blu Ray по-новому і нові кадри з фільму мусили б з’являтися у різних місцях стрічки, тим самим створюючи нові сюжети. Однак від такого задуму довелося відмовитися, адже важко передбачити реакцію глядача на подібний дослід. До фільму записали новий саундтрек, а оператор Еммануель Любецкі повернувся в монтажну кімнату, аби заново підкоригувати кольори для нової версії.

На диску міститиметься відразу дві версії – на 139 хвилин та на 188 хвилин (новий фільм). Прем’єра нової стрічки відбудеться на Венеційському кінофестивалі. Реліз на відео варто очікувати 11 вересня.

https://vimeo.com/285833714

Джерело: indiewire

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште коментар

Сподобалась стаття?

Допоможи Moviegram стати кращим

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: